Referanslarımız

Site yöneticilerden, profesyonel yönetim şirketlerine kadar birçok mutlu müşteriye hizmet veriyoruzÜCRETSİZ DEMO

Sayılarla Biyos

956

Yönetici & Yönetim Şirketi

2.348

Apartman & Site & AVM

175.000

Daire SakiniKullanıcılarımızdan Biyos

Aidatları teker teker girmekten yorulmuştuk. Biyos'un tekrarlama görevi özelliği ile artık sadece tahsilatlar ile ilgileniyoruz. Sıfır hata ile çalışıyoruz.

Ruhi Alaçam

Yönetici & Emektur Sitesi

Artık hesaplarımız çok daha şeffaf. Daire sakinlerinin de girip hesaplarını görebilmeleri ve kredi kartı ile aidat ödeyebilmeleri işimizi çok kolaylaştırıyor.

Hatice Yılmaz

Yönetici & Yağmur Evleri 4 Sitesi


Diğer uygulamalarda bulamadığımız basitliği ve işlevselliği Biyos'ta bulduk. Kullanımı çok kolay. Ayrıca daha önce kullandığımız programdaki verilerimiz dakikalar içinde aktaran destek ekibine çok teşekkür ederim.

Uygar Berat ÖZKANCA

Beyaz Residence

Birkaç farklı bankada bulunan hesaplarımızı her gün tekrar tekrar kontrol etmek hem çok vaktimizi alıyor hem de çok yoruyordu. Banka entegrasyonu ile banka hesaplarımızı tek ekrandan takip edebiliyor, hızlıca tahsilata çevirebiliyoruz

Dursun Çağan

Genel Müdür & Çağan Bina Yönetimi
Apartman yöneticisi olduğumda açıkcası korkmuştum. Biyos sadece hesaplarımızı takip etmekle kalmıyor kanun ve mevzuatlara uygun yöneticiliğin adımları konusunda bize yol da gösteriyor.

Zeytinci Apt.

Yönetici & Zekai Zeytinci

Sitemizde ortak sıcaksu ve ısıtma için ortak kazan kullanılıyor. Daha önce yasaya uygun paylaştırma yapmak için günlerimi harcıyordum. Artık dakikalar içirisinde paylaşımımı güvenle yapıyorum.

Adil Çelik

Yönetici & Palmiye Park Renova Sitesi


Referanslarımızdan Bazıları